Колектив дошкільного навчального закладу

От уже п"ятдесят чотирі роки щоранку лунають дзвінкі дитячі голоси в нашому садочку. І аж до самісінького вечора чути тут срібний сміх дітвори.

Я у природі є все необхідне для росту маленьких квіточок, так і в нашому садочку створено всі умови для зростання маленьких найдивовижнішихістот- малюків. Від сходу і до заходу сонця дбають про дітвору, віддаючи все тепло свого серця, працівники " Вербиченьки".

Малятами опікуються 4 педагога: завідуюча і 3 вихователя. З вищою освітою-4; із середньою спеціальною -1. Кваліфікаційну категорію мають- спеціаліст.

Вихователь - це артист, і мати й педагог, основне, що він повинен знати -це любити всіх маленьких діточок.

У закладі завжди панують чистота й порядок: пралі і технічний персонал завжди дбають про те, щоб маленьким вихованцям було тут затишно. І  сняться діточкам солодкі сни, адже приємно спати на чисто випраних постелях. А кухар, готує смачні сніданки, обіди та вечері.

Святий обов"язок і почесна місія на землі керівника ДНЗ, на думку завідувачки цього закладу, - створити сучасний дитячий садок, в якому буде щасливою кожна дитина.

 

Підвашецька Світлана Степанівна народилася 30 вересня 1962 року в с. Ярмолинці, Гайсинського р-ну. В 1985 році закінчила Уманське педагогічне училище ім. Т.Г. Шевченка. Закінчила  Уманський державний педагогічний університет ім. П.Г. Тичини.

Стаж роботи -29 років, очолює дошкільний навчальний заклад 27 років. Має почесні грамоти районного відділу освіти та грамоти сільської ради. Активну участь приймала у районних конкурсах, семінарах, методобєднаннях.

        Життєве кредо: " Учитись важко, а учить ще важче,

                                      Але не мусиш зупинятись ти.

                                      Як людям віддаси усе найкраще,

                                      То сам сягнеш нової висоти."

     Педагогічне кредо: " Серце віддавати дітям, виховувати не страхом, а  любов"ю!"

Дитячий садочок " Вербиченька" займає одне з кращих місць серед сільських дитячих садочків району.


Підвашецька ВІкторія Олексіївна народилась 2 листопада 1983 року в с. Куна, Гайсинського р-ну.     

У 2002 році закінчила Гайсинське медичне училище за спеціальністю " Сестринська справа" і здобула кваліфікацію медичної сестри. В 2016   році закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. П.Г. Тичини, здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку. Педагогічний стаж 12 років, на посаді вихователя Кунянського дошкільного навчального закладу працює з 2007 року.

Підвашецька В.О. створила розвивальне середовище, структурними елементами якого є системи розвивальних ігор спрямованих на екологічне виховання учнів. За ініціативою вихователя в ДНЗ створений гарний екологічний куточок. Завдяки системному використанню в освітньому процесі розвивальних ігор вихованці групи виявляють творчість, самостійність, уміння використовувати набутий досвід під час розв"язання інтелектуальних завдань, виробляти уміння поводження з об"єктами живої природи.

Вікторію Олексіївну поважають батьки вихованців групи та колеги. Вона - врівноваженна і доброзичлива людина, користується авторитетом серед дітей, батьків та колег. 

Кудрик Олена Миколаївна, народилась 12 листопада 1974 року, в с. Тарасівка Гайсинського р-ну.

Закінчила Уманський педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини у 1997 році за спеціальністю- вчитель початкових класів. Працює вихователем у дитячому садку "Вербиченька" з 2006 року. Стаж роботи -26 років, у садочку 12 років. Відмінна риса як педагога- любов до дітей. Олена Миколаївна створила куточок казки. Багато радощів приносять дітям театри: пальчикові, настільні та ляльковий. Завдяки системному використанню в освітньому процесі розвивальних ігор вихованці виявляють творчість та самостійність. З колегами та батьками підтримує спокійні та позитивні відносини. Олену Миколаївну поважають батьки вихованців та колеги. Вона - врівноважена і доброзичлива людина.

    Життєве кредо:  " Перш за все потрібно бути людиною і вміти ставитись до інших з повагою та добротою, а саме так, як би ти хотів, щоб ставились до тебе!"

Пастушенко Оксана Пилипівна, народилась 6 серпня 1989 року в селі Куна Гайсинського району.

Закінчила Уманський педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини у 2012 році за спеціальністю "Дошкільна освіта. Корекційна освіта (логопедія)" та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку. Працює вихователем у дитячому садку "Вербиченька" з 2013 року. Стаж роботи - 10 років, у садочку 10 років. 

Формує у дошкільнят загальнолюдські моральні цінності. Знайомить дітей із культурною спадщиною рідного краю (традиціями, звичаями, обрядами). Виховує любов до Батьківщини, доброту, милосердя, чуйність.

Оксану Пилапівну поважають батьки вихованців групи та колеги. 

 

 

Всі новини

Контакти

Адреса: Гайсинський район, село Куна, вул. 1 травня, буд. 39

Тел.:

Email: dnzkuna@ukr.net