Колектив дошкільного навчального закладу

От уже п"ятдесят чотирі роки щоранку лунають дзвінкі дитячі голоси в нашому садочку. І аж до самісінького вечора чути тут срібний сміх дітвори.

Я у природі є все необхідне для росту маленьких квіточок, так і в нашому садочку створено всі умови для зростання маленьких найдивовижнішихістот- малюків. Від сходу і до заходу сонця дбають про дітвору, віддаючи все тепло свого серця, працівники " Вербиченьки".

Малятами опікуються 4 педагога: завідуюча і 3 вихователя. З вищою освітою-4; із середньою спеціальною -1. Кваліфікаційну категорію мають- спеціаліст.

Вихователь - це артист, і мати й педагог, основне, що він повинен знати -це любити всіх маленьких діточок.

У закладі завжди панують чистота й порядок: пралі і технічний персонал завжди дбають про те, щоб маленьким вихованцям було тут затишно. І  сняться діточкам солодкі сни, адже приємно спати на чисто випраних постелях. А кухар, готує смачні сніданки, обіди та вечері.

Святий обов"язок і почесна місія на землі керівника ДНЗ, на думку завідувачки цього закладу, - створити сучасний дитячий садок, в якому буде щасливою кожна дитина.

 

Підвашецька Світлана Степанівна народилася 30 вересня 1962 року в с. Ярмолинці, Гайсинського р-ну. В 1985 році закінчила Уманське педагогічне училище ім. Т.Г. Шевченка. Закінчила  Уманський державний педагогічний університет ім. П.Г. Тичини.

Стаж роботи -29 років, очолює дошкільний навчальний заклад 27 років. Має почесні грамоти районного відділу освіти та грамоти сільської ради. Активну участь приймала у районних конкурсах, семінарах, методобєднаннях.

        Життєве кредо: " Учитись важко, а учить ще важче,

                                      Але не мусиш зупинятись ти.

                                      Як людям віддаси усе найкраще,

                                      То сам сягнеш нової висоти."

     Педагогічне кредо: " Серце віддавати дітям, виховувати не страхом, а  любов"ю!"

Дитячий садочок " Вербиченька" займає одне з кращих місць серед сільських дитячих садочків району.


Підвашецька ВІкторія Олексіївна народилась 2 листопада 1983 року в с. Куна, Гайсинського р-ну.     

У 2002 році закінчила Гайсинське медичне училище за спеціальністю " Сестринська справа" і здобула кваліфікацію медичної сестри. В 2016   році закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. П.Г. Тичини, здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку. Педагогічний стаж 12 років, на посаді вихователя Кунянського дошкільного навчального закладу працює з 2007 року.

Підвашецька В.О. створила розвивальне середовище, структурними елементами якого є системи розвивальних ігор спрямованих на екологічне виховання учнів. За ініціативою вихователя в ДНЗ створений гарний екологічний куточок. Завдяки системному використанню в освітньому процесі розвивальних ігор вихованці групи виявляють творчість, самостійність, уміння використовувати набутий досвід під час розв"язання інтелектуальних завдань, виробляти уміння поводження з об"єктами живої природи.

Вікторію Олексіївну поважають батьки вихованців групи та колеги. Вона - врівноваженна і доброзичлива людина, користується авторитетом серед дітей, батьків та колег. 

Кудрик Олена Миколаївна, народилась 12 листопада 1974 року, в с. Тарасівка Гайсинського р-ну.

Закінчила Уманський педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини у 1997 році за спеціальністю- вчитель початкових класів. Працює вихователем у дитячому садку "Вербиченька" з 2006 року. Стаж роботи -26 років, у садочку 12 років. Відмінна риса як педагога- любов до дітей. Олена Миколаївна створила куточок казки. Багато радощів приносять дітям театри: пальчикові, настільні та ляльковий. Завдяки системному використанню в освітньому процесі розвивальних ігор вихованці виявляють творчість та самостійність. З колегами та батьками підтримує спокійні та позитивні відносини. Олену Миколаївну поважають батьки вихованців та колеги. Вона - врівноважена і доброзичлива людина.

    Життєве кредо:  " Перш за все потрібно бути людиною і вміти ставитись до інших з повагою та добротою, а саме так, як би ти хотів, щоб ставились до тебе!"

Пастушенко Оксана Пилипівна, народилась 6 серпня 1989 року в селі Куна Гайсинського району.

Закінчила Уманський педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини у 2012 році за спеціальністю "Дошкільна освіта. Корекційна освіта (логопедія)" та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку. Працює вихователем у дитячому садку "Вербиченька" з 2013 року. Стаж роботи - 10 років, у садочку 10 років. 

Формує у дошкільнят загальнолюдські моральні цінності. Знайомить дітей із культурною спадщиною рідного краю (традиціями, звичаями, обрядами). Виховує любов до Батьківщини, доброту, милосердя, чуйність.

Оксану Пилапівну поважають батьки вихованців групи та колеги.