Новини

Новорічне свято в “Вербиченьці”

Новорічні ранки у кожному дитячому садку — чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.
30 грудня в закладі дошкільної освіти «Вербиченька» пройшло новорічне свято. Казкові герої новорічного представлення захопили дітей в дивовижний світ казки веселими хороводами, запальними танками, завзятими іграми. Своїми віршами і піснями діти порадували найголовніших гостей – Діда Мороза і Снігуроньку. Цікаві сценарії, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям.

 

 

30.12.2021 | Aдмін | Читати далі

День вишиванки у дтячому садочку

 

22.05.2021 | Aдмін | Читати далі

Заголовок новини

 У зв’язку із виявленням гострої респіраторної хвороби COVID-19 у працівників ЗДО «Вербиченька» с. Куна  та з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 роботу закладу з 8 по 16 квітня було призупинено, а вихованців переведено на дистанційну форму навчання.

Діти активно працювали під час карантину та порадували нас своїми роботами

 

 

16.04.2021 | Aдмін | Читати далі

Свято осені

6 листопада у нашому дитячому садку відбулося Свято Осені. Усі  дітки із задоволенням співали пісні, читали вірші,  прославляли осінь за її красу та щедрість.    

16.11.2020 | Aдмін | Читати далі

Місячник цивільного захисту

В закладі дошкільного навчання  було проведено  місячник цивільного захисту з 17.09.2020 р. по  17.10.2020 р. Під час проведення заходів було використано різноманітні форми роботи: перевірено наявність усіх документів системи цивільного захисту, безпеки життєдіяльності в дошкільному навчальному закладі,  стан ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності , оформлено виставки  з питань збереження життя і здоров’я дітей за розділами « Правила пожежної безпеки», «Правила дорожнього руху», «Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами та користування електроприладами при поводженні з джерелами електроструму», «Правила безпеки при користуванні газом та на воді»,«Запобігання отруєнням», «Поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)». Для працівників закладу була проведена  лекція «Морально-психологічна підготовка працівників закладудошкільного навчання до дій в екстремальних ситуаціях з поширенням коронавірусної хвороби» з демонстрацією наочних матеріалів. Проведено тиждень безпеки дитини.    Під час тижня безпеки діти мали змогу здобути  нові знання, закріпити їх за допомогою дидактичних ігор та посібників, наочності. Вихователь планувала навчально-виховну роботу щодо формування в дітей уявлень про можливу небезпеку природного та техногенного характеру, ознайомила батьків вихованців з усіма досягненнями в онлайн, що здобули їхні діти за тиждень. поновила в групі куточок  «Безпека дитини», організувала виставку дитячих робіт «Безпека  дорожнього руху».

Проведено онлайн для батьків інструктаж з безпеки життєдіяльності дітей в осінній період та  лекцію про дії під час екстремальних ситуацій з поширенням коронавірусної хвороби. Наприкінці проведення місячника цивільного захисту  було проведено навчальний тренінг з евакуації .

 

21.10.2020 | Aдмін | Читати далі

Рух заради здоров’я

З 7 по 18 вересня було проведено тиждень фізичного розвитку вихованців, мета якого - охоплення усіх дітей різними формами фізичного виховання, активізація оздоровчої роботи на свіжому повітрі.Впродовж даного періоду використовувалися різноманітні форми організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого та валеологічного, з активним використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, танцях. У підготовці та проведенні Фестивалю ранкової зарядки приймали участьпрацівники ЗДО тавихованці.


21.10.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4
Всього новин: 20

Всі новини

Контакти

Адреса: Гайсинський район, село Куна, вул. 1 травня, буд. 39

Тел.:

Email: dnzkuna@ukr.net