Новини

Місячник цивільного захисту

В закладі дошкільного навчання  було проведено  місячник цивільного захисту з 17.09.2020 р. по  17.10.2020 р. Під час проведення заходів було використано різноманітні форми роботи: перевірено наявність усіх документів системи цивільного захисту, безпеки життєдіяльності в дошкільному навчальному закладі,  стан ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності , оформлено виставки  з питань збереження життя і здоров’я дітей за розділами « Правила пожежної безпеки», «Правила дорожнього руху», «Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами та користування електроприладами при поводженні з джерелами електроструму», «Правила безпеки при користуванні газом та на воді»,«Запобігання отруєнням», «Поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)». Для працівників закладу була проведена  лекція «Морально-психологічна підготовка працівників закладудошкільного навчання до дій в екстремальних ситуаціях з поширенням коронавірусної хвороби» з демонстрацією наочних матеріалів. Проведено тиждень безпеки дитини.    Під час тижня безпеки діти мали змогу здобути  нові знання, закріпити їх за допомогою дидактичних ігор та посібників, наочності. Вихователь планувала навчально-виховну роботу щодо формування в дітей уявлень про можливу небезпеку природного та техногенного характеру, ознайомила батьків вихованців з усіма досягненнями в онлайн, що здобули їхні діти за тиждень. поновила в групі куточок  «Безпека дитини», організувала виставку дитячих робіт «Безпека  дорожнього руху».

Проведено онлайн для батьків інструктаж з безпеки життєдіяльності дітей в осінній період та  лекцію про дії під час екстремальних ситуацій з поширенням коронавірусної хвороби. Наприкінці проведення місячника цивільного захисту  було проведено навчальний тренінг з евакуації .

 

21.10.2020 | Aдмін | Читати далі

Рух заради здоров’я

З 7 по 18 вересня було проведено тиждень фізичного розвитку вихованців, мета якого - охоплення усіх дітей різними формами фізичного виховання, активізація оздоровчої роботи на свіжому повітрі.Впродовж даного періоду використовувалися різноманітні форми організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого та валеологічного, з активним використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, танцях. У підготовці та проведенні Фестивалю ранкової зарядки приймали участьпрацівники ЗДО тавихованці.


21.10.2020 | Aдмін | Читати далі

Ось такі будні та реалії нашого дитячого садочка "Вербиченька".

 Нажаль епідемія коронавірусу внесла свої корективи в роботу закладу. Сьогодні в нових умовах мусять спілкуватися працівники та найменші жителі нашого села.
Але нічого не замінить людського спілкування. Краще так, ніж ніяк.
 
 
 
 
 
 
 
 
02.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Зі святом 1 вересня!

02.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Весела дітвора

31.05.2020 | Aдмін | Читати далі

Шановні батьки!

Шановні батьки!
Педагогічні працівники дошкільного навчального закладу " Вербиченька" с. Куна висловлюють свою вдячність і кажуть величезне людське "Спасибі" за Вашу участь у вихованні вашої дитини і житті садочка.
Успіх людини , безумовно, заслуга його найближчих людей з непомітними, на перший погляд, щоденними зусиллями, працею, терпінням і відповідальністю.
Ми дякуємо Вам за творчий підхід у дистанційному навчанні Вашої дитини та активну життєву позицію. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя і благополуччя!
Висловлюємо надію на те що Ваша творча діяльність та благо нашого садочка буде продовжуватися і надалі. До зустрічі в новому навчальному році. Веселого проведення літніх днів та гарного відпочинку.

 

31.05.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3
Всього новин: 16

Всі новини

Контакти

Адреса: Гайсинський район, село Куна, вул. 1 травня, буд. 39

Тел.:

Email: dnzkuna@ukr.net